top of page

 HİZMETLERİMİZ 

 PAZARLAMA HİZMETİNİ NEDEN DIŞARIDAN ALMALIYIM?

Pazarlama Hizmetini dışarıdan almanızın bir sürü avantajı vardır ancak sizin kafanızı karıştırmadan, neden ihtiyacınız olduğuna dair en önemli dört sebebi kısaca özetleyelim

PAZARLAMA & MARKA

YÖNETİMİ

Markanızı uygun bir şekilde inşaa etmek, doğru konumlandırmak, marka kimliğinizi ve görünürlüğünüzü analiz etmek için şirketinizin ihtiyacına özel stratejiler oluşturuyor, çözümler sunuyorum.  

SOSYAL MEDYA

YÖNETİMİ

Sadece bir sosyal medya hesabına sahip olmak sizi hedeflerinize ulaştırmaz.

Önemli olan, bu platformlardaki varlığınızı doğru yönetmek, potansiyel müşterilerinize anlaşılabilir mesajlar vermek, buradan gelebilecek istek ve yorumlara zamanında dönerek müşteri memnuniyetinizi sağlamak. 

DİJİTAL KANAL REKLAM YÖNETİMİ

Ürününüz hazır, sosyal medyada yerinizi aldınız, web sitenizi hazırladınız. Ancak yeni müşterilere istediğiniz gibi ulaşamıyorsunuz.Nasıl oluyor da, başkaları internetten bu kadar yüksek satışlar yaparken siz yapamıyorsunuz?  

EĞİTİM

Kurumsal ve Bireysel Eğitim Hizmetimiz Çok Yakında !

Detaylı Bilgi >
Kadın Yazma

1-İşi Uzmanına Bırakın

Muayenehanesini yeni açmış bir doktor, hukuk bürosu olan bir avukat ya da güzellik merkezi olan bireysel işyeri sahibi olabilirsiniz. Ya da üretim yapan ve ürününü perakende kanalında satmak isteyen orta ölçekli bir işletme sahibi de olabilirsiniz.

Yaptığınız iş hangi alan olursa olsun, ister bireysel hizmet veren ister kurumsallaşmaya çalışan orta ölçekli bir iş yeri sahibi olun. 

Siz kendi işinizin, biz ise Pazarlama alanının uzmanıyız.

İsterse herkes her işi yapar ancak bir işi iyi yapabilmek için o alanda en az 10.000 saat mesai harcamak gerekir.

 

En iyisi işin Pazarlama kısmını uzmanına bırakın, siz kendi işinize odaklanın.

2- Maliyet Avantajı Sağlayın

Bugün şirketiniz bünyesinde bir pazarlama ekibi kurmaya çalışsanız en az 3 - 4 kişilik bir takım yaratmanız, üstelik bu ekibi de yönetebilmesi için başına bu işlerden anlayan kıdemli bir müdür almanız gerekir.

Ek olarak ekibin maaşı, istihdam alanı, bilgisayar, telefon yemek, ulaşım gibi pek çok ihtiyacını da işveren olarak temin etmek durumundasınız. İyi bir pazarlama ekibi kurmak isterseniz, bunun size maliyeti oldukça yüksek olur.

Sadece maddi olarak değil, iyi profesyonelleri bulmaya çalışırken harcayacağınız zaman maliyetine de katlanmak yerine neden bu işleri dışarıya vermeyesiniz ki? 

Fikirlerin Duvar

3- Farklı Bakış Açılarına Yer Açın

Ek Hizmet İhtiyacınızı Karşılayın

Bugün bir pazarlama ekibiniz olabilir. Ancak ekibinizdeki çalışan arkadaşların yetkin olduğu alanlar sizin istediğiniz büyüme için yeterli olmayabilir.

Bu işlerden anlayan yeni birini ise tekrar sürekli bir şekilde işe almak yerine dönemsel olarak ekibe destek olacak, farklı bakış açısı ile işinizi bir çıt öteye taşıyacak birine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Şirket dışından alacağınız proje bazlı dönemsel hizmet ile ihtiyacınızı hızlıca çözüme kavuşturabilirsiniz

İş tokalaşma

4- Kişilere Bağlı Kalmayın

Hepimiz farklı bireyleriz ve her zaman birbirimizin beklentilerini karşılayamayabiliyoruz.

 

Bugüne kadar işe aldığımız ancak beklentilerimizin örtüşmediği kişilerle hangimiz yolumuzu ayırmak durumunda kalmadı ki?

Maalesef bu tür kararlar bizleri zorlar.

 

Dışardan alacağınız pazarlama hizmeti ile, bu tip zorlu kararları almak durumunda kalmazsınız. İster uzun dönemli, ister kısa dönemli hizmet alır, dilediğiniz zaman aldığınız hizmetle ilgili çalışmanızı sonlandırabilirsiniz.

bottom of page