top of page

Potansiyel Müşterilerin Karşısına

Nasıl Çıkarım?

 Ücretli Reklam Yönetimi 

Son yıllarda dijital kanallar hayatımızın her alanını kapladı. İster birey olun, ister küçük şirket ya da büyük şirket sahibi. Eğer işinizi ya da verdiğiniz hizmeti henüz dijital platformlara taşımadıysanız, önümüzdeki yıllarda işinizi büyütmeniz söz konusu değil. Büyümezseniz, küçülürsünüz.. 

 

Peki, Ürününüz hazır, sosyal medyada yerinizi aldınız, web sitenizi hazırladınız. Ancak yeni müşterilere istediğiniz gibi ulaşamıyorsunuz.

Nasıl oluyor da, başkaları internetten bu kadar yüksek satışlar yaparken siz yapamıyorsunuz? Markalarını nasıl diğer insanlar bilmeye hatta size bile önermeye başlamışlar?

 

İşin sırrı; İyi bir Reklam, Doğru mecra seçimi ve Doğru Hedef Kitlenin belirlenmesinde.

Gelin işletmeniz için en iyi ücretli reklam stratejilerinizi birlikte planlayalım.

İhtiyacınıza uygun olarak Dijital ya da Geleneksel Reklam Kanallarında Yerinizi Alın!

Okuma gözlüğü

 Geleneksel Kanal 

 Reklamları 

Son zamanlarda dijital platformların öneminin artması ile birlikte her ne kadar geleneksel kanal reklamcılığının kullanım alanları azalsa da, markanızın ulaşmak istediği amaca uygun şekilde TV, Radyo, Outdoor, Gazete, Dergi gibi kanalları kullanmanız gerekebilir. 

Marka bilinirliğinizi kısa süre içeriside artırmak isteyebilirsiniz. İletişimde önemli olan, amacınıza uygun olacak kanalları, doğru şekilde bir bütün olarak kullanmaktır.

Geleneksel reklam mecra kullanım ihtiyaçınızın olması durumunda, hangi mecranın sizin için doğru olacağı ve medya satın alması için hemen iletişime geçin.

 Google Reklamları 

Ürün veya hizmetlerinizi arayan müşterileriniz için google en etkili mecralardan biridir.

 

Doğru kelime seçimi, üst sıralarda yer almanızı sağlayacak olan stratejilerin geliştirilmesi ile hedef kitlenizi belirleyerek bütçenizi en etkin şekilde yönetilmesi, düzenli reklam performans takipleri ile gerekli aksiyonları alınması reklamlarınızın başarısı için önemlidir.

 

Siz de ücretli Google Ads, GDN ya da Youtube  reklamı vermek istiyorsanız, hemen iletişime geçin.

 Facebook & Instagram 

  Reklamları  

Dijital alanda Facebook ve Instagram kanalı potansiyel müşterilere ulaşabileceğiniz en önemli kanallar arasında yer alıyor. Bu mecralarda doğru stratejiler oluşturarak vereceğiniz reklamlarla,  marka bilinirliğinizi artırabilir, web sitenize trafik çekebilir ve doğru hedef kitleye ulaşarak mevcut ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kanalları kullanmanın bir önemli avantajı da, sonuçlarının ölçülebilir ve takip edilebilir olmasıdır. Üstelik, geleneksel kanallara ayrılacak olan reklam bütçelerini çok daha azı ile hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Siz de bu kanalları kullanarak reklam vermek istiyorsanız, hemen şimdi iletişime geçin.

bottom of page